Главная Обзор Новости Новости Лідер сегменту друку фотокниг від Konica Minolta на Київському фотоярмарку 2011

Лідер сегменту друку фотокниг від Konica Minolta на Київському фотоярмарку 2011

ДП «Коніка Мінолта Україна» запропонувала власний варіант оптимального обладнання для повнокольорового продуктивного друку за вимогою. На стенді партнера бренду – компанії «Копі Трейд» у рамках міжнародного Київського фотоярмарку 2011, який проходив з 5-го по 8-е травня у Міжнародному Виставковому центрі, було представлено бестселер продаж – цифрову повнокольорову продуктивну систему Konica Minolta bizhub PRESS C6000.

За словами Продукт-менеджера ДП «Коніка Мінолта Україна» Григорія Матрука, продуктивна система для повнокольорового комерційного друку є лідером продажів у даному сегменті: «Konica Minolta bizhub PRESS C6000 забезпечує цифровий повнокольоровий друк за вимогою зі швидкістю друку до 60 сторінок за хвилину на матеріалах щільністю від 64 до 300 г/м2, включаючи крейдований папір та дизайнерський картон, у тому числі, і друк через дуплексний пристрій.

 

Просте управління, доступні настройки контролеру друку за вибором користувача, проста система калібрування та профілювання апарату за допомогою додаткового обладнання iOne - усе це робить нашу систему оптимальним варіантом для виробництва фотокниг будь-якого формату аж до SRА3 та навантаженнями друку до 300 тисяч копій за місяць» – говорить пан Матрук.

      За словами Григорія Матрука, дане обладнання ідеально підходить для виготовлення будь-якої друкованої продукції – від візиток та календарів з афішами до буклетів та фотокниг. Функції букетного фінішера та стиплера (сортування, перфорація, фальцювання та скріплення на скобу) дозволяють застосовувати Konica Minolta bizhub PRESS C6000 і для виготовлення корпоративних повнокольорових журналів та брошур накладом до 500 екземплярів. «Серед наших клієнтів – центри оперативного друку, фотоцентри, типографії по всій Україні», додає Пан Матрук.

Також, Продукт-менеджер ДП «Коніка Мінолта Україна» Григорій Матрук зазначив, що з початку 2011 року, компанія вже інсталювала 4 такі системи, а зовсім нещодавно – презентувала ще 2 продуктивні новинки – Konica Minolta bizhub PRESS C70hc (із революційно новим тонером High Chroma) та Konica Minolta bizhub PRESS C8000 (зі швидкістю друку до 80 стор./хв. та підтримкою матеріалів до 350 г/м2).

Контакт:

Бєлов Константин
Технічний консультант

Телефон: (0532) 508-099

 

Україна, Київ, Травень 2011

 

Новости в прессе

Компьютерное Обозрение - Konica Minolta

Новости в архиве