Главная Обзор Новости
Новости


Компанія «Інфол» прийняла участь у виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2013»

23.04.2014 10:17 Новости

З 22 по 24 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила П’ята ювілейна Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті - 2013».
   Традиційно наша компанія приймала безпосередню участь в цьому заході і презентувала найсучасніші розробки провідних світових розробників і виробників програмного забезпечення і обладнання для лінгафонних кабінетів.
   Компанія «Інфол» є офіційним представником лінгафонних комплексів «Нібелунг» і «Tecnilab Group» в Україні.
   Дуже багато відвідувачів і учасників виставки зацікавились стендом нашої компанії, на якому були змодельовані діючі, повноцінні лінгафонні кабінети «Нібелунг» і «Tecnilab IDM Premium IDL» (робоче місце вчителя і два робочих місця студента). Тобто можна було реально випробувати і продемонструвати всі функції і можливості кабінетів, що викликало особливий, живий інтерес серед гостей виставки.
   Даними комплексами цікавилися керівники вищих та середніх навчальних закладів, представники приватних лінгвістичних шкіл та учбових центрів, викладачі та студенти.
   За результатами виставки компанія «ІНФОЛ» була нагороджена дипломом «За активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій»

Більш детальну інформацію про лінгафонні кабінети можна прочитати на сторінках нашого сайту.

vystavka2013

 

Компанія «Інфол» презентувала лінгафонні кабінети на Третій Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012»

16.03.2012 16:52 Новости

Компанія «Інфол» презентувала лінгафонні кабінети на Третій Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012»

1 березня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕскпоПлаза» відбулося урочисте відкриття Третьої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012».

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2012» є одним із найбільш помітних та масштабних презентаційних заходів в українській освітній галузі. Цього року вона стала місцем зустрічі представників 775 провідних навчальних закладів, видавництв, центрів, асоціацій та підприємств з усіх регіонів України, а також учасників з Російської Федерації, Чеської Республіки, Естонської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки.
Виставку супроводжувала велика змістовна тематична програма, яка включала семінари, науково-практичні конференції, «круглі столи», майстер-класи, презентації на стендах - всього 137 заходів, на них відбулося обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів. Семінари, науково-практичні конференції відвідало понад 9 тисяч осіб.

Компанія «ІНФОЛ» третій рік поспіль приймає участь в міжнародних освітянських виставках. І цей рік не став виключенням. Наша компанія презентувала на Третій Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012» - новітні розробки.

Подробнее...
 

«Коника Минолта Украина» на выставке REX-2011

06.11.2011 21:08 Новости

«Коника Минолта Украина» порадовала на Rex премьерами, продемонстрировав bizhub Press c8000 и bizhub c70 High Chrome, традиционно достойное место в экспозиции компании заняли и машины bizhub press c6000/7000.
Как отметил руководитель направления продаж производительных систем печати Виталий Войтович, перечисленные модели топовые не только для Konica Minolta, но и на рынке Украины. Это оборудование не уступает конкурентным моделям ни по качеству, ни по возможностям, ни по цене, во многих отношениях даже превосходя конкурентов.

«По мнению наших клиентов, многие из которых на Rex оценивали оборудование далеко не впервые, Konica Minolta за последние годы произвела очень серьезный рывок – особенно в сфере профессиональной техники для оперативной полиграфии, - отмечает Виталий. Мнение, бытовавшее пять лет назад, что Konica Minolta еще не доросла до производства профессиональной техники, сегодня полностью изменилось. Клиенты видят, что на компанию можно сделать ставку, а ее оборудованию доверять».

Подробнее...
 


Новости в прессе

Компьютерное Обозрение - Konica Minolta

Новости в архиве